Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się
z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

W minionym tygodniu na hali widowiskowo-sportowej zostały rozegrane 4 turnieje badmintona.

Treningi zainaugurowała Akademia Piłkarska Lider - Nowogród. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Grupa starsza roczniki 2008 - 2009 treningi w środę o 16.00 i piątek o 13.30, a rocznik 2010 i młodsi zajęcia w środy i piątki o godzinie 15.00.

29 września 2018 r. na trasach biegowych w Nowogrodzie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach uczestniczyło 6 sztafet dziewcząt i 5 sztafet chłopców w kategorii Dzieci oraz 4 sztafety dziewcząt i 4 sztafety chłopców w kategorii Młodzieży Szkolnej.

Puchary dla najlepszych sztafet ufundował i wręczył Grzegorz Palka, Burmistrz Nowogrodu. Biuro zawodów oraz trasy biegowe przygotowała Katedra Wychowania Fizycznego Zespołu Szkół Samorządowych w osobach: Renata Zając, Maria Dąbrowska, Piotr Wasik i Grzegorz Fabiszewski wraz z uczniami.

Sędzią głównym zawodów był Zdzisław Dobrowolski wiceprzewodniczący P SZS.

Zarząd Powiatowego SZS serdecznie dziękuje pozostałym nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w sędziowaniu i bardzo sprawnym przeprowadzeniu zawodów.

 

 

Wyniki dziewcząt w kategorii Młodzieży Szkolnej

 

 I        ZSP PIĄTNICA                 - 80   op. Anna Wronka

II       SP MIASTKOWO              - 72   op. Rafał Cekała

III      ZSS NOWOGRÓD            - 65   op. Maria Dąbrowska

IV      PG ŚNIADOWO                - 59   op. Ewa Krzyna

 

 

Wyniki chłopców w kategorii Młodzieży Szkolnej

 

 I       SP MIASTKOWO              - 80   op. Rafał Cekała

II       ZSS NOWOGRÓD            - 72   op. Grzegorz Fabiszewski

III      PG ŚNIADOWO                - 65   op. Paweł Sadowski

IV      ZSP PIĄTNICA                  - 59   op. Robert Wysocki

 

 

Wyniki dziewcząt w kategorii Dzieci

 I        ZSP PIĄTNICA                  - 80   op. Marcin Zabielski

II       SP MIASTKOWO               - 72   op. Marzena Kossakowska

III      ZSS NOWOGRÓD             - 65   op. Renata Zając

IV       SP RYDZEWO                   - 59   op. Marcin Fabiszewski

V        SP JEDWABNE                  - 54   op. Andrzej Górski

VI       ZSP ŚNIADOWO               - 50   op. Monika Chojnicka

 

 

Wyniki chłopców w kategorii Dzieci

 I        ZSS NOWOGRÓD             - 80   op. Piotr Wasik

II       SP JEDWABNE                  - 72   op. Wiesław Domitrz

III      ZSP PIĄTNICA                  - 65   op. Marek Galanek

IV       SP MIASTKOWO               - 59   op. Marzena Kossakowska

V        SP RYDZEWO                    - 54   op. Marcin Fabiszewski

 


6 października 2018 r. na trasach biegowych w Nowogrodzie odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej Grupy Zachodniej w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach uczestniczyło 21 sztafet dziewcząt i 19 sztafet chłopców w kategorii Dzieci oraz 16 sztafet dziewcząt i 17 sztafet chłopców w kategorii Młodzieży Szkolnej.

 

Wyniki dziewcząt w kategorii Dzieci

Nr

star.

Nazwa Szkoły

Miejsce

Uwagi

28

Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie

1

 

38

Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży

2

 

15

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

3

 

32

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie

4

 

10

Zespół Szkół Samorządowych w Nowogrodzie

5

 

27

Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie

6

 

14

Szkoła Podstawowa w Miastkowie

7

 

22

Szkoła Podstawowa w Ptakach

8

 

36

Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży

9

 

30

Szkoła Podstawowa w Wierzbowie

10

 

25

Szkoła Podstawowa w Czyżewie

11

 

23

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie

12

 

1

Szkoła Podstawowa w Lachowie

13

 

17

Szkoła Podstawowa w Rydzewie

14

 

19

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi

  w Turośli

15

 

34

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie

16

 

29

Szkoła Podstawowa w Szczuczynie

17

 

16

Szkoła Podstawowa w Jedwabnem

18

 

31

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie

19

 

26

Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie

20

 

21

Szkoła Podstawowa w Stawiskach

21

 

 

 

Wyniki chłopców w kategorii Dzieci

Nr

star.

Nazwa Szkoły

Miejsce

Uwagi

27

Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie

1

 

21

Szkoła Podstawowa w Stawiskach

2

 

23

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie

3

 

10

Zespół Szkół Samorządowych w Nowogrodzie

4

 

26

Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie

5

 

38

Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży

6

 

31

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie

7

 

16

Szkoła Podstawowa w Jedwabnem

8

 

34

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie

9

 

28

Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie

10

 

25

Szkoła Podstawowa w Czyżewie

11

 

19

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi

  w Turośli

12

 

30

Szkoła Podstawowa w Rajgrodzie

13

 

14

Szkoła Podstawowa w Miastkowie

14

 

35

Szkoła Podstawowa w Rutkach

15

 

22

Szkoła Podstawowa w Grabowie

16

 

17

Szkoła Podstawowa w Rydzewie

17

 

29

Szkoła Podstawowa w Szczuczynie

18

 

15

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

19

 

 

 

Wyniki dziewcząt w kategorii Młodzieży Szkolnej

Nr

star.

Nazwa Szkoły

Miejsce

Uwagi

15

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

1

 

37

Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży

2

 

14

Szkoła Podstawowa w Miastkowie

3

 

22

Szkoła Podstawowa w Grabowie

4

 

28

Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie

5

 

27

Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie

6

 

10

Zespół Szkół Samorządowych w Nowogrodzie

7

 

39

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

8

 

19

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Turośli

9

 

34

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie

10

 

23

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie

11

 

26

Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie

12

 

31

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie

13

 

25

Gimnazjum w Czyżewie

14

 

36

Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży

15

 

30

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rajgrodzie

16

 

 

 

Wyniki chłopców w kategorii Młodzieży Szkolnej

Nr

Star.

Nazwa Szkoły

Miejsce

Uwagi

21

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawiskach

1

 

26

Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie

2

 

30

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rajgrodzie

3

 

15

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

4

 

38

Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży

5

 

39

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

6

 

14

Szkoła Podstawowa w Miastkowie

7

 

19

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Turośli

8

 

37

Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży

9

 

27

Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie

10

 

32

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie

11

 

1

Publiczne Gimnazjum w Małym Płocku

12

 

25

Gimnazjum w Czyżewie

13

 

36

Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży

14

 

35

Szkoła Podstawowa w Rutkach

15

 

31

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie

16

 

22

Szkoła Podstawowa w Grabowie

17

 

 

Do finału wojewódzkiego awansowało 5 pierwszych sztafet w kategorii dziewcząt i chłopców.

 

 

Wiceprzewodniczący P SZS

Zdzisław Dobrowolski

 

Kierownik Grupy Zachodniej

Bogusław Bieliński

 

 

 

 

 

8 kwietnia 2018r. uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie wzięli udział w VII Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego w Szczepankowie.